Мы принимаем заказы 7 дней в неделю!
ПН-CБ: с 9:00 до 21:00
ВС: с 11:00 до 15:00
header_baner1
UARU
Google+

Тест-драйв запчастин авео

"Авео" з'являються "європейського" зразка відрізнялися від тих, які випускало підприємство в Узбекистані для внутрішнього ринку і країн колишнього СНД. На Західний ринок дилерські салони постачали авто п'ятидверному варіанті - хетчбек. Завод з Юнжой Азії налагодив випуск найбільш популярного класу в Україні і СНД в цілому – седанів авео. Для європейських автолюбителів було розроблено три варіанти силових агрегатів і запчастин авео. Під капотом євро - авео встановлювали 1.4, 1.6 і 1.8 літрові мотори, для нашого ж ринку подмоторное простір займав лише єдиний найпотужніший 1.8-літровий двигун. Інтер'єр авео Всередині салону авео все просто, по-домашньому затишно і в той же час по-європейськи стильно. Оздоблювальні панелі виконані з якісного пластика і запчастин авео пісочного кольору, він не тільки приємний оку, але і на дотик. М'який велюр використовується для посадкових місць і для декорування дверних картах. Всі свідчення приладовій панелі розміщені ергономічно, свідчення прочитуються, не перекриваються рульовим колесом, яке має регулювання нахилу по висоті. Ідеальний магазин запчастин для Авео це Карбон авто. http://carbonauto.com.ua/ Перемикання положення "автомата" відбувається плавно як у "Мерседесі" по спеціальним направляючим зигзаг, що не дозволить вам не помилитися з вибором напрямку руху. На панелі приладів, у віконці дублюється положення режиму роботи АКПП, тому можна спокійно надати себе процесу керуванням авто. За кермо авео! Перше знайомство з авео ми вирішили провести в зимових умовах на вулицях з рясно посипаних снігом, так що повноцінно перевірити всі динамічні характеристики нам не вдалося, швидких польотів по проспектах нам не бачити.Для економії палива в зимовий період в умовах засніжених доріг, включаємо функцію "HOLD" натисканням клавіші з відповідною написом, яка дослівно перекладається як – стримування. У даному режимі різких стрибків стрілки тахометра можна не чекати, що вона буде ліниво переміщатися в діапазоні між "1 500" та "2 500 обертів, дуже актуальна функція для міського режиму руху.
Новини
  • Тест-драйв запчастин авео
    "Авео" з'являються "європейського" зразка відрізнялися від тих, які випускало підприємство в Узбекистані для внутрішнього ринку і країн колишнього СНД. На Західний ринок дилерські салони постачали авто п'ятидверному варіанті - хетчбек.
  • Новий китайський автомобіль від Джак.
    НайдорожчепропозиціюJACА6виставленовКитаїз цінником в40000доларів. Зацюсумуможна придбатиАуді, нехайнавітьіненайкращоюкомплектації. Можливо, українськіпокупціза такийцінниквіддадуть перевагуяпонськімоделіабоєвропейськийоригінал.