Мы принимаем заказы 7 дней в неделю!
ПН-CБ: с 9:00 до 21:00
ВС: с 11:00 до 15:00
header_baner1
UARU
Google+

Новий китайський автомобіль від Джак.

Салон GAC GS4 2015 облаштований в сучасному стилі. Тут є і багатофункціональне рульове колесо, інтуїтивно зрозуміла панель приладів з БК і масивна центральна консоль. Внутрішнього простору достатньо для зручного розміщення всіх учасників руху.Розміри машини:· довжина – 451 см;· ширина – 167,7 см;· висота – 269 см;· кліренс – 19 див.Кросовер GS4 може комплектуватися одним з двох турбованих бензодвижков з 4 циліндрами. Один відрізняється робочим об'ємом 1,3 л з параметром потужності 137 к. с. при найбільшій момент кручення 202 Н/м. Інший володіє великим об'ємом 1,6 л, що видає 160 «коней» потужності.

Обидві установки адаптовані до семиступінчастою роботизованою трансмісії. Передбачити ціну авто на нашому ринку складно, а от у Китаї машина продається за 340-500 тис. грн. Незважаючи на непоганий лист комплектацій, насправді модель від JАС виявилася далеко не ідеальною. Вона не може реалізувати найпростіших завдань: взяти розгін згідно з паспортними мірками і адекватно перемикати передачі. Було б набагато краще, якщо б китайська корпорація запозичила у німецької машини не дизайнерську базу, а движки і КПП. Найдорожче пропозицію JAC А6 виставлено в Китаї з цінником в 40000 доларів. За цю суму можна придбати Ауді, нехай навіть і не найкращою комплектації. Можливо, українські покупці за такий цінник віддадуть перевагу японські моделі або європейський оригінал.

Новини
  • Тест-драйв запчастин авео
    "Авео" з'являються "європейського" зразка відрізнялися від тих, які випускало підприємство в Узбекистані для внутрішнього ринку і країн колишнього СНД. На Західний ринок дилерські салони постачали авто п'ятидверному варіанті - хетчбек.
  • Новий китайський автомобіль від Джак.
    НайдорожчепропозиціюJACА6виставленовКитаїз цінником в40000доларів. Зацюсумуможна придбатиАуді, нехайнавітьіненайкращоюкомплектації. Можливо, українськіпокупціза такийцінниквіддадуть перевагуяпонськімоделіабоєвропейськийоригінал.