skype: era.online

(067) 75 75 905
Мы принимаем заказы 7 дней в неделю!
ПН-CБ: с 9:00 до 21:00
ВС: с 11:00 до 15:00
header_baner1
UARU
Google+

Гарантії

При купівлі автомобільних дисків в інтернет-магазині litye-diski.com.ua ви отримуєте гарантію на 1 рік. Умови гарантії на авто диски. У разі пошкодження диска в процесі експлуатації, вам буде безкоштовно висланий новий диск. На подряпини гарантії немає. На якість товару є сертифікат УкрСЕПРО. Купити диски з гарантією ви можете в нашому інтернет-магазині litye-diski.com.ua. Для покупки або для заміни диска, залиште замовлення на сайті. Доставка дисків: 1 - 2 дні. Документи для отримання: паспорт або водійське посвідчення. Перевірка комплектності товару при отриманні на складі транспортної компанії. Після перевірки комплектності дисків, оформлення та оплата. Купуючи автодиски з титану і легкосплавні диски в нашому магазині ви отримуєте гарантію від виробника.

 

Новини
  • Тест-драйв запчастин авео
    "Авео" з'являються "європейського" зразка відрізнялися від тих, які випускало підприємство в Узбекистані для внутрішнього ринку і країн колишнього СНД. На Західний ринок дилерські салони постачали авто п'ятидверному варіанті - хетчбек.
  • Новий китайський автомобіль від Джак.
    НайдорожчепропозиціюJACА6виставленовКитаїз цінником в40000доларів. Зацюсумуможна придбатиАуді, нехайнавітьіненайкращоюкомплектації. Можливо, українськіпокупціза такийцінниквіддадуть перевагуяпонськімоделіабоєвропейськийоригінал.