Мы принимаем заказы 7 дней в неделю!
ПН-CБ: с 9:00 до 21:00
ВС: с 11:00 до 15:00
таврія-славута
UARU
Google+

Литі Диски на Таврію і для Славути

Фотогалерея Таврія / Славута

Таврія диски. Ціна 2900 грн. - Комплект з гайками.

Краща пропозиція в Україні! Диски на таврію - пропонує інтернет магазин litye-diski.com.ua. R13 на 3 отвори суто для автомобілів «Таврія» та «Славута» з можливістю установки на рідні ступиці без переробки кріплення. Диски на Таврію бувають: на 6, і на 9 - шпиць.  Легкосплавні  або просто колісні  знайти за хорошими цінами дуже складно. Якщо ви вирішили: «продати чи купити литі колеса» тоді це правильне рішення. Купити колеса - це 90% краси вашого авто. Купити литі автодиски можна б.у але найкращий варіант це автодиски нові. Дуже багато запитів в Гугл: «на Таврію ціна», «АвтоДиски на Таврію купити» або «легкосплавні на Таврію». Питання: в чому різниця? Литі колісні  або легкосплавні автодиски? Відповідь: ніякої. Автомобільні колеса на сайті litye-diski.com.ua це - краща пропозиція ціна і якість. Наприклад, дуже дорого продають на ринках диски на Таврію Київ,  Харків. АвирДиски в Україні краще купувати в інтернеті. Доставка по Україні. Оплата після огляду. Ми здійснюємо відправку дисків транспортною компанією (перевізником) Інтайм або НОВА ПОШТА у ваше місто і на ваше прізвище. В даному випадку, ви оплачуєте вартість дисків при їх отриманні. Доставка в місто Київ, Харків, Одеса, Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Одеса, Миколаїв, Рівне, Ужгород, Черкаси, Чернігів, Житомир, Суми, Тернопіль, Луцьк, Чернівці, Кіровоград, Херсон, Сімферополь.Примітка:

Вартість дисків з гайками: R13 - 2900 грн. + 170грн доставка.

 

Новини
  • Тест-драйв запчастин авео
    "Авео" з'являються "європейського" зразка відрізнялися від тих, які випускало підприємство в Узбекистані для внутрішнього ринку і країн колишнього СНД. На Західний ринок дилерські салони постачали авто п'ятидверному варіанті - хетчбек.
  • Новий китайський автомобіль від Джак.
    НайдорожчепропозиціюJACА6виставленовКитаїз цінником в40000доларів. Зацюсумуможна придбатиАуді, нехайнавітьіненайкращоюкомплектації. Можливо, українськіпокупціза такийцінниквіддадуть перевагуяпонськімоделіабоєвропейськийоригінал.