Мы принимаем заказы 7 дней в неделю!
ПН-CБ: с 9:00 до 21:00
ВС: с 11:00 до 15:00
header_baner1
UARU
Google+
Диски

Правильна ціна дисків Р13 - 3120 ГРН / Р14 -2950 ГРН

ціна вказана за 4 штуки

Якщо ви хочете купити литі диски на авто, тоді ви потрапили за адресою. Інтернет магазин litye-diski.com.ua пропонує колеса.  Основна наша діяльність це - продаж автомобільних дисків в Україні. Вас цікавлять литі колісні автодиски для автомобілів ВАЗ, Daewoo, Chevrolet, Lanos, Sens, Nexia, Aveo, Volkswagen, Opel, Hyundai, Renault, Chery Amulet тоді ви на потрібному сайті. Ціни в Україні дуже різні. В нас на сайті ціна Р13 –730 грн, Р14-750 грн. Доставка по Україні. Оплата на складі транспортної компанії. Нас багато клієнтів шукають за запитом «титанові диски». Найкращий варіант надати своєму автомобілю красоту це - купити легкосплавні автодиски та запчастини на китайські авто. У нас також можна купити шини. Якщо немає автодисків на ваше авто то можливий підбір та доставка дисків для авто на замовлення. На сайті можна переглянути каталог дисків. Прайс на авто диски та запчастини заз від 50 грн. Можливість доставки – вся Україна. У нас можна купити будь-які диски. Продаж дисків та запчастин на китайські авто з гарантією.

смотреть все новости

Новини
  • Тест-драйв запчастин авео
    "Авео" з'являються "європейського" зразка відрізнялися від тих, які випускало підприємство в Узбекистані для внутрішнього ринку і країн колишнього СНД. На Західний ринок дилерські салони постачали авто п'ятидверному варіанті - хетчбек.
  • Новий китайський автомобіль від Джак.
    НайдорожчепропозиціюJACА6виставленовКитаїз цінником в40000доларів. Зацюсумуможна придбатиАуді, нехайнавітьіненайкращоюкомплектації. Можливо, українськіпокупціза такийцінниквіддадуть перевагуяпонськімоделіабоєвропейськийоригінал.